loading...

چاپ بنر فوري سام

مركز تخصصي چاپ بنر تهران

بازدید : 335
شنبه 17 آبان 1399 زمان : 17:30

آرم ، شما به علامت گذاری مناسب نیاز دارید. ایجاد تصاویر و بنرهایی با رنگ های روشن ، کنتراست بالا و طرح های پویا یک روش مطمئنی است که باعث می شود مردم متوقف شوند و به هر آنچه تبلیغ می کنید توجه کنند. امروزه با وجود محصولات و خدمات مختلف در بازار ، دشوار است بدانید که کدام روش چاپ برای شما مناسب است. ما در مورد تفاوت دو روش معمول چاپ امروز ، چاپ فیلم با نور پس زمینه و چاپ بنر فلکس و مزایای هر یک صحبت خواهیم کرد.

چاپ بک لایت با نور پس زمینه با استفاده از یک پایان براق در یک طرف و یک طرف مات در طرف دیگر تصاویر خیره کننده ای ایجاد می کند. محصول نهایی به نظر می رسد از پشت روشن شده و یک کنتراست شگفت انگیز ایجاد می کند. با استفاده از یک منبع نور پراکنده در داخل یک جعبه ، رنگ ها و کلمات در بیننده ظاهر می شوند. اغلب در ایستگاه های اتوبوس ، فرودگاه ها و رستوران های فست فود علائم فیلم با نور پس زمینه را مشاهده خواهید کرد. آنها دارای کیفیت تقریباً سه بعدی هستند که باعث چرخش سر و چشم درگیر می شود.

بک لایت backlite

چاپ بنر فلکس یکی از رایج ترین اشکال چاپ است. این تصاویر و کلمات را به صورت دیجیتالی روی قطعات قابل انعطاف چاپ می کند. معمولاً برای رویدادهای خارج از منزل استفاده می شود. مواد بادوام برای مقاومت در برابر باد ، باران یا برف در مدت زمان طولانی بسیار مناسب هستند. نور طبیعی خورشید بهترین روش برای روشن کردن تصاویر روی بنر است. چاپ بنر فلکس چاپ کم هزینه ای است که به راحتی در دسترس است. ویژگی های انعطاف پذیر و متنوع آن ، آن را برای انواع مختلف مناسب می کند.

هنگام مقایسه چاپ بنر فلکس با چاپ فیلم با نور پس زمینه ، واقعاً روز را به شب مقایسه می کنید. چاپ بنر فلکس سنتی شمعی در محدوده دینامیکی نور و رنگی که در چاپ فیلم با نور پس زمینه مشاهده می کنید نگه ندارد. بنرهای فلکس به مراتب مسطح و دو بعدی تر از بنرها و علائم فیلم با نور پس زمینه هستند. با این حال ، چاپ فیلم با نور پس زمینه می تواند گران تر باشد و به یک منبع نور بستگی دارد تا تناژ غنی و کنتراست شدید آن را ایجاد کند ، در حالی که بنرهای فلکس بدون برق کار می کنند. اگر قصد چاپ ده ها تابلو و آگهی برای یک رویداد در فضای باز یا یک مراسم خاص را دارید که یک بار انجام می شود ، چاپ بنر فلکس می تواند راهی برای این کار باشد. اگر در حال طراحی یک بنر یا تابلوی تبلیغاتی بزرگ داخلی برای جذب مشتری جدید به کسب و کار خود هستید ، چاپ فیلم با نور پس زمینه نوعی تصویر خیره کننده ایجاد می کند که همیشه توجه مردم را به خود جلب می کند.

بازدید : 883
يکشنبه 12 مرداد 1399 زمان : 15:51

چاپ بروشور فوری

چاپ بروشور را میتوان یک کدام از مهم ترین و تاثیر گذارترین عامل ها در پیشبرد یک کسب و فعالیت دانست . پباده سازی بروشور ماهر می‌تواند یک کدام از عامل ها وصال به یک فروش ماهر خیس باشد . تعرفه چاپ بروشور ۳ لت A4 که بوسیله چاپ افست , انجام میشود از بها چاپ بروشور که بوسیله چاپ دیجیتال انجام می شود , کمتر میباشد . برای چاپ فوری بروشور از پرینتر دیجیتال استعمال میشود و بعداز چاپ برای ترک برنداشتن بروشور در حین خط تا زدن آن از روکش سلفون استعمال می شود این فعالیت سبب برای بالابردن کیفیت چاپ بروشور می شود . چاپ بروشور ارزان در بیشتر مواقع با تحت امدن کیفیت چاپ بروشور همراه است .

چاپ بروشور ماهر

چاپ بروشور را میتوان یک کدام از مهم ترین و تاثیر گذارترین دست اندرکاران در پیشبرد یک کسب و فعالیت دانست . پباده سازی بروشور ماهر می‌تواند یک کدام از کارداران وصال به یک فروش ماهر خیس باشد . تعرفه چاپ بروشور ۳ لت A4 که بوسیله چاپ افست , انجام میشود از بها چاپ بروشور که توسط چاپ دیجیتال انجام می شود , کمتر است . برای چاپ فوری بروشور از چاپگر دیجیتال به کار گیری میشود و بعد از چاپ برای ترک برنداشتن بروشور در حین خط تا زدن آن از روکش سلفون به کارگیری می شود این عمل سبب ساز برای بالابردن کیفیت چاپ بروشور می شود . چاپ بروشور ارزان در بیشتر مواقع با تحت امدن کیفیت چاپ بروشور همراه است .

چاپ بروشور اکثر زمان ها به چه مراد انجام می شود ؟

بروشور تبلیغاتی

بازدید : 3190
11 زمان : 1399:2

وينيل يا استيكر به عبارت ديگر, پلي وينيل كلريد است كه بيشترين كاربرد آن در ساخت لوله هاي پي او سي مي‌باشد . با ترقي تكنولوژي اين ماده براي چاپ بنر نيز مورد پسند قرار گرفته است .

اهميت وينيل در صنعت هاي مختلف

افزون بر آن اكثر مواقع صنعت هايي مثل بسته بندي, صنعت هاي توليدي, دارويي و… كه نياز به ليبل هاي پشت چسب دار داشته باشند از وينيل استفاده مي نمايند . استيكر وينيل اشكال متمايزي را دارا ‌هستند و بوسيله دستگاه هايي مثل اكوسالونت , سالونت و… چاپ مي‌شوند .

sticker_printing

بازدید : 3222
11 زمان : 1399:2

كارت ويزيت چه محتوايي دارد؟

كارت ويزيت ابزار مضاعف عالي و حاذق براي معرفي شما است .

هنگامي كه شما كسب و كاري داريد بايستي از ابزارهاي زيادي براي شناسايي خودتان به مشتريان به كار گيري فرمائيد .

يكي اين ابزار ها استعمال از كارت ويزيت است . احتمالا جذاب بنظر رسد بيان كنم بخش اعظمي از صاحبان كسب و امور

را چشم ام كه چه بسا اين ابزار مضاعف معمولي را نيز ندارند .

در حالتي‌كه بخواهيم موفقيت و فروش خير و خوبي در كسب و عمل مان باشد بايستي اين ابزار ها را بخوبي استعمال نماييم .

چاپ فوري كارت ويزيت

استعمال از كارت ويزيت خويش آدابي دارااست كه مي بايست به آن اعتنا شود . چون در صورتي همين ابزار ظاهرا معمولي

در‌حالتي كه با توجه مورد استعمال قرار نگيرد ميتواند رفلكس منفي داشته باشد و اثرات معكوس بر كسب وكار ما داشته باشد .

بازدید : 3147
11 زمان : 1399:2

تابلوهاي لايت باكس يا بك لايت سازه هايي هستند كه مدياي چاپ را در قالب يك باكس آلومينيوم، پلكسي گلاس، كامپوزيت، چوب و يا .... در معرض نمايش قرار مي دهند. لايت باكس هاي تبليغاتي بدون روشنايي و يا با روشنايي قابل استفاده و همچنين قابل ساخت در خانه طراحان سام مي باشند توصيه ما به شما اين است كه براي چاپ تابلو تبليغاتي با كيفيت حتما نكات و رويه‌هاي طراحي زير را مطالعه كرده و آن‌ها را در طراحي لايت باكس خود بكار بگيريد.

ابعاد سازه

اولين مرحله در طراحي لايت باكس ، انتخاب سازه يا قالب آن مي باشد. قالب خود را در يكي از اندازه‌هاي زير طراحي كنيد، همچنين براي انجام اين كار مي‌توانيد قالب‌هاي آماده شده را تهيه كرده و از آنها استفاده كنيد.

بازدید : 3202
11 زمان : 1399:2

چاپ كوتد چيست

كاغذ كوتد (coated) نوعي از كاغذ شبيه به مقوا است كه سطح آن با پوشش خاص مناسب براي جوهرهاي پايه آب روكش شده است. به دليل قابليت جذب رنگ بالا، اين كاغذ براي چاپ نقوش و طرح‌هاي رنگي، تصاوير تبليغاتي و ارائه كالاهاي دانشجويي مناسب است. مجموعه اين خصوصيات باعث شده كه كاغذ كوتد در چاپ ديجيتال فضاي داخلي جزو مدياهاي پركاربرد باشد.

اگه يك لايه محافظ به نام لمينت بر روي متريال چاپي ايجاد شود كوتد لمينت ناميده مي‌شود كه با اين كار كيفيت، زيبايي، جلا و ظرافت اثر چاپي بالا رفته و اثر چاپي در برابر نور، گرما و رطوبت مقاوم مي شود و بدين ترتيب عمر كوتد لمينت افزايش مي يابد. به علت همين ويژگي ها كاربردهاي بسياري در تبليغات، بازاريابي، استفاده براي استندهاي نمايشگاهي و ... دارد.

منبع: چاپ كتد در خانه طراحان سام

بازدید : 3149
11 زمان : 1399:2

برش ليزر فرآيندي است كه در آن از يك اشعه بسيار قدرتمند براي برش متريالهاي مختلف (مقوا، پلكسي گلاس، و ...) با سرعت، دقت و قدرت زياد استفاده ميشود كه رايانه، پارامترهاي لازم براي اين برش را كنترل مي‌كند. برش ليزري مشابه با حكاكي ليزري است با اين تفاوت كه برش ليزري متريال را برش مي دهد اما حكاكي ليزري روي ماده را حك مي كند.

برش ليزري يك فرآيند جداسازي حرارتي است كه در طول آن، پرتو ليزر از روي هندسه از پيش تعيين شده عبور داده شده و برش توسط پرتو ليزر انجام مي شود و به اين صورت است كه بخش اضافي ماده‌ي مورد نظر سوخته، آب و يا بخار مي‌شود و يك فن با فشار زياد گاز توليد شده را به اطراف پراكنده مي كند تا در نهايت يك محصول با كيفيت خيلي عالي توليد شود.

بازدید : 3147
11 زمان : 1399:2

به منظور اعلام و آگاهي دادن به افراد از انواع تابلو‌ها، پارچه‌ها و پرچم‌ها كه بر روي آن‌ها نماد، شعار يا نوشته‌اي حك شده است استفاده مي‌كنند و به آن بنر مي‌گويند. بنر‌ها براي تاثير گذاشتن و پيغام رساندن طراحي مي‌شوند، بنابراين بايد يك فكر كاملا برنامه‌ريزي شده و هدفمند در طراحي چاپ بنر وجود داشته باشد.

با آگاهي از اصول طراحي چاپ بنر به راحتي مي‌توانيد پيغام خود را به مخاطبين‌ خود برسانيد. البته ناگفته نماند كه طراحي بنر جزو كار‌هاي گرافيكي است، چرا كه اوج خلاقيت طراح، در طراحي بنر ديده مي‌شود. شما بايد بتوانيد هدف خود را در خلاصه‌ترين فرم در ابعاد مختلف به صورت خلق يك اثر هنري و در عين حال تاثير‌گذار، به مردم برسانيد.

اما قصد داريم در ادامه نكات مهم به هنگام طراحي چاپ بنر را به شما بازگو كنيم تا بهترين طراحي را داشته باشيد.

بازدید : 3107
11 زمان : 1399:2

كارت ويزيت كارتي است از جنس‌ گلاسه، كتان يا PVC كه سلايق، گرايشات، نظرات و ديدگاه‌هاي كاري يك شخص يا يك سازمان را نشان مي‌دهد.

كارت ويزيت معمولا حاوي اطلاعاتي از جمله نام شخص، سمت، نام شركت و اطلاعات تماس مي‌باشد.

با داشتن يك كارت ويزيت مي‌توان اطلاعات تماس خود را مانند شماره تلفن، فكس، ايميل، آدرس وبسايت، آدرس شبكه‌هاي اجتماعي و ... را به ديگران (مردم عادي و مشتريان خاص خود) ارائه داد و ماندگاري كسب و كار خود را در ذهن مخاطبان بيشتر كرد; همچنين با شركت‌هاي مختلف ارتباط برقرار نموده و محصولات و خدمات خود را به صورت غير مستقيم تبليغ كنيم.

چاپ كارت ويزيت غالبا روي گلاسه، كتان آلمان، كتان اندونزي، كاغذ سوزني، كاغذ صدفي وكاغذ كارتي صورت مي‌گيرد.

در خانه طراحان سام طرح هايي از چاپ كارت ويزيت خاص به صورت خلاقانه مانند چاپ كارت ويزيت شيشه‌اي، چاپ كارت ويزيت شفاف، چاپ كارت ويزيت پلكسي، چاپ كارت ويزيت مربعي و ... با استفاده از مواد مختلف مانند پلكسي، چوب، پلاستيك، فلز، پارچه با چاپ و برش كارت ويزيت توسط دستگاه‌هاي برش ليزري صورت مي‌گيرد.

اگر يك لايه محافظ به نام لمينت يا سلفون بر روي كارت ويزيت كشيده شود، كيفيت، زيبايي، جلا و ظرافت اثر چاپي بالا رفته و كارت ويزيت در برابر خط و خش، نور، گرما و رطوبت مقاوم مي‌شود و بدين ترتيب عمر كارت ويزيت افزايش مي‌يابد همچنين استفاده از لمينت موجب شق و رق شدن كارت ويزيت مي‌گردد.

كارت ويزيت با لايه سلفوني در مقايسه با كارت ويزيت لمينتي نرم تر بوده و به راحتي تا مي‌شود.

بازدید : 3148
11 زمان : 1399:2

طراحي كارت ويزيت

براي طراحي كارت ويزيت چه نكاتي را بايد در نظر گرفت؟

طراحي كارت ويزيت همانند هر كار ديگري امروزه رايج شده است. اما خطاهاي رايج ممكن است شما را ناكام بگذارد. فرض كنيد شما يك مشتري هستيد، يا يك طراح هستيد و مي‌خواهيد يك كارت ويزيت را تا مرحله چاپ به پيش ببريد. اگر 7 نكته زير را نمي‌دانيد، لطفا كارت ويزيت طراحي نكنيد. و هرگز براي چاپ به چاپخانه مراجعه نكنيد!

با در نظر گرفتن 7 نكته زير در طراحي كارت ويزيت، برند خودتان را در ذهن مخاطبان خود حك كنيد:

تعداد صفحات : 3

درباره ما
آمار سایت
 • کل مطالب : 33
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 1
 • بازدید امروز : 233
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 409
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 9553
 • بازدید ماه : 140878
 • بازدید سال : 850921
 • بازدید کلی : 2173203
 • <
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  کدهای اختصاصی